İNSTAGRAM FIRSATLARI
Yardım?
x
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
bell-icon Yeni Gelenler?

Hakkımızda

2012 yılında G&M TEKSTİL çatısı altında kurulduk. Bu yıllarda İstanbul Sosyete pazarında ürünlerimizi tüketicilerle buluşturduk. Türkiye'de bir çok ilke imza atarak kaliteli ürünleri toptan fiyatına satışa sunduk. Gitgide artan tecrübemiz sayesinde siz tüketicilere en iyi ürünleri en iyi fiyatlara sunmayı başardık.

2016 yılında  G&M Tekstil çatısı altında, Sendyhome.com sitesini açarak kendimizi ve kalitemizi dijital dünyaya açmaya karar verdik. Müşterilerimize internet üzerinden en iyi fiyatları sunmayı kendimize vizyon edindik.

Sendyhome.com hem tüketicilere hem de toptancılara hitap etmektedir. Ürünlerimizi perakende aldığınız gibi toptanda alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimize hafta içi 09:00 - 18:00 arasında telefon ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca [email protected] mail adresi ile 7/24 destek alabilirsiniz.

Bizi, kaliteli ürünlerimizi daha yakından tanımak için İstanbul Zeytinburnu'ndaki   mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önceliğimiz

Sendy Home olarak önceliğimiz üyelerimizin mutluluğudur. Üyelerimize güvenli alışveriş hizmeti sunmaya oldukça dikkat ediyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hızlı Teslimat

Açıklamalarında hızlı gönderi olan tüm ürünlerimizi İstanbul içerisinde 24 saatte, İstanbul dışına ise 48 saatte ulaştırıyoruz.